GrandGrub Hoş Geldiniz!

kiralık mercedes
 • KİRALIK VİP MİNİBÜS

  Grand grup olarak siz müşterilerimize kaliteli vip minibüs kiralama hizmeti vermek için sürekli Kendini yenileyen hizmet ve kalite odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir bizler sürekli yenilen kiralık vip minibüslerimizle sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmanın verdiği haz ve keyifle işimize devam etmekteyiz

  .

  KİRALIK VİTO

  Marka ve modellerine göre minibüs kiralamak istediğiniz araçlarımızı programınız doğrultusunda çağrı merkezimizle iletişime geçerek kiralayabilirsiniz. minibüs kiralama 9 kişi kapasiteli Mercedes Vito Standart ve Vip olarak 7 Kişi kapasiteli Mercedes Vito Tv,Dvd Player,Karşılıklı Oturma Grubu,Deri Koltuk standart olarak sunulmakta olup, ultra vip minibüslerimizde ara  bölmeli,4k oled LED Tv,Play Station 4,Mini Bar, Masaj Koltuğu gibi bir çok ekstra donanım bulunmaktadır. İsteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok daha fazla ekstra donanımlı minibüs kiralama yapa bilme olanağı  sunmaktadır.. Fazla kişi kapasiteli vip minibüslerimiz arasında Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter Minibüslerimiz mevcuttur.. Bu araçlarımız 10 – 13 – 17 ve 19 koltuk kapasitesine sahip ful donanımlı vip minibüslerimizdir. Tüm minibüsleri ister şoförsüz ister şoförlü kiralayabilirsiniz.

  MİNİBÜS KİRALAMA

  Türkiye geneli birçok araç kiralama firmasından talep edilen hizmetler den biri de minibüs sınıfı araçlar olmasındaki en önemli nedenlerden  biride kalabalık kişilerin gezi , tur veya piknik gibi özel günlerinde konforlu ve rahat bir araca ihtiyaçları olmasına karşın firmamız İstanbul  Trabzon başta olmak üzere Türkiye geneli Kiralık Minibüs hizmetleri vermeye  başlamıştır. Özel olarak dizayn edilmiş vip minibüsleri ile birçok ünlü konuğa , iş adamına ve oyuncuya hizmet sunan firmamız Kiralık Minibüs sektörünün en tanınmışları arasındaki yerini almıştır.